Boże Narodzenie 2017

Lecz anioł rzekł do nich: „Nie bójcie się, oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan. ”
Łk 2.10-11

Droga Wspólnoto Lęborskiego Domowego Kościoła.

Okres adwentowego oczekiwania na Narodzenie Bożej Dzieciny powoli zbliża się ku końcowi.Tak jak matki oczekują na rozwiazanie (a w ostanim okresie cieszyliśmy się narodzinami kilku dzieci w naszych rodzinnych wspólnotach) tak my czekamy ponownie na narodziny Jezusa w naszych sercach. Radujmy się z Jego przyjścia i ogłaszajmy dobrą nowinę zarówno wśród bliskich jak i całemu światu wyśpiewując to rodzinnym kolędowaniem.

Życzymy Wam, aby w ten szczególny czas wpatrzeni w Świętą Rodzinę każdy z Was odczuł błogosławieństwo Jezusa wypełniające się w Waszych bezpiecznych, pełnych ciepła, miłości i życzliwości domach.

Niech Narodzona Dziecina błogosławi naszym kapłanom,  którzy pełni poświęcenia i ofiarności zawsze wspierają nas swoją obecnością i zangażowaniem w prowadzeniu kręgów.  Bóg zapłać Wam za opiekę duchową.

Błogosławionych Świąt życzy

o.Andrzej Szulta – moderator rejonowy
Basia i Jarek Kozakiewicz – para rejonowa