List do Uczestników Oazy Rodzin II st w Kalwarii Zebrzydowskiej po Oazie…

Drodzy uczestnicy rekolekcji!

Cieszymy się, że skorzystaliście z możliwości przyjazdu do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie wspólnie z Wami uczestniczyliśmy w Oazie Rodzin II stopnia w dniach 17 lipca do 2 sierpnia,czyli w rekolekcjach dla rodzin Domowego Kościoła w pięknych obiektach klasztornych.

Zakwaterowanie, Msze święte i nabożeństwa, spotkania i posiłki odbyły w warunkach,które pozostawią w nas niezatarte piękne wspomnienia.
Stworzyliśmy wspólnie wspaniały klimat exodusu,kiedy to nad ranem modliliśmy się w Grobku – przepięknej kaplicy stacyjnej kalwaryjskich dróżek.

Prosiliśmy o przemodlenie przed przyjazdem Drogowskazów Nowego Człowieka – mocno to przemodliliście i ten temat był bardzo ważnym punktem ( nie obowiązkowych ) konferencji ks.Darka.

„Osoby chcące wspomóc diakonię muzyczną prosimy o przywiezienie podręcznych instrumentów… „- Za to szczególnie chcemy podziękować Grzegorzowi,który przywiózł gitarę… i tak nas wsparł,że stał się z dnia na dzień jednoosobową diakonią muzyczną – Grzegorz dziękujemy!
Diakonii wychowawczej dziękujemy za wspaniałe zajęcie się naszymi dzieciakami.Dziękujemy Wiesiowi i Ani,Sandrze,Karolinie,Weronice i Nikoli.

Dziękujemy przede wszystkim Ks.Darkowi za odprawianie Mszy świętych oraz merytoryczne prowadzenie konferencji.Klerykowi Michałowi dziękujemy za prowadzenie Szkoły liturgii.

Pozdrawiamy Was serdecznie już niestety po Oazie, zapewniając o modlitwie i prosimy o nią.

Teresa i Wojciech Szramowscy,

Abyście szybko nie zapomnieli,zostawiamy Wam w pamięci obrazy w galerii zdjęć oraz pamiątkę dla Waszych milusinskich:https://youtu.be/nzLRFgIPkfY
W prezentacji synteza oazy: Prezentacja_Kalwaria