Co dała Nam ODK I

Nazywamy się Sabina i Łukasz. Mamy troje dzieci Piotr, Marta oraz Anna. Małżeństwem jesteśmy 4,5 roku, a w Domowym Kościele od listopada ubiegłego roku. Pomimo, że nasza najmłodsza pociecha ma dopiero 2 miesiące czuliśmy silną potrzebę uczestniczenia w rekolekcjach. Przed rekolekcjami nie wiedzieliśmy co to modlitwa małżeńska oraz dialog małżeński. Mieliśmy trudności z osobistą modlitwą. Czuliśmy, że często nasze decyzje związane z dziećmi są błędne, ale nie wiedzieliśmy jak powinny wyglądać.

Udział w rekolekcjach spowodował duże zmiany w naszym życiu. Przed wszystkim poznaliśmy działanie Boga w ludziach postawionych przed nami w tych dniach. Nasze początkowe obawy co do uczestnictwa związane z trójką naszych małych dzieci były bezpodstawne. Każdy z uczestników rekolekcji służył nam wsparciem, opieka dla naszych dzieci, abyśmy mogli jak najwięcej czerpać z rekolekcji. Za co chcielibyśmy serdecznie wszystkim podziękować. Wierzymy w to, że tylko we wspólnocie jesteśmy silni i chcemy w niej nadal trwać.

Dzięki „Szkole Modlitwy” i „Namiotowi Spotkania” nauczyliśmy się lepiej poznawać i odczytywać skierowane do nas Słowo Boże. „Rozmowy Ewangeliczne” pokazały nam jak inni doświadczają wiary w Chrystusa i w jaki sposób owoce tej wiary możemy mnożyć. Ogólnie dzięki tym rekolekcjom lepiej poznaliśmy Boga, a przez to wspólnie jako małżeństwo kroczymy ku światłości.

Chwała Panu