Zaroszenie na rekolekcje – lato 2013

Kochani!

Wspólnoto Domowego Kościoła !

Z A P R O S Z E N I E NA REKOLEKCJE

organizowane w naszej diecezji

Już najwyższy czas DECYDOWAĆ SIĘ na letnie rekolekcje formacyjne. Czas bez rekolekcji, to czas stracony dla naszego duchowego wzrostu i budowania jedności małżeńskiej i rodzinnej.

Rok Wiary, to szczególny rok łaski dla tych, którzy wybiorą się do źródła, by zaczerpnąć z Bożej miłości. To także rok jubileuszowy dla naszej wspólnoty – 40 lat istnienia Domowego Kościoła, to kawałek historii, w której bierzemy udział. Czy jesteśmy jednak tylko biernymi kibicami, czy aktywnymi pracownikami w winnicy Pańskiej?

 

Chlubna historia zobowiązuje nas do działania, dlatego musimy sobie zadać pytanie, na jakim etapie formacji Oazowej jestem ja i moja rodzina? Może mój staż we wspólnocie jest już bardzo długi, ale ja ciągle jeszcze jestem „letni”, a może dopiero zaczynam i zbyt dobrze nie wiem, dokąd prowadzi ta droga? Tylko na rekolekcjach znajdziesz odpowiedź na te pytania.

W naszej diecezji organizujemy następujące letnie rekolekcje formacyjne:

ORAR I ° : 10-14 lipiec, w Collegium Marianum w Pelplinie

OAZA RODZIN I ° : 17 lipiec do 2 sierpień, w Collegium Marianum w Pelplinie

ORAR II ° : 26-30 sierpień , w Orliku k/ Chojnic (Klasztor Sióstr Franciszkanek).

P.S. Nie zapominajmy, że Pelplin, to serce naszej diecezji, tak więc nasza diecezjalna wspólnota DK jest w sposób szczególny wezwana do przyjazdu właśnie tu do Pelplina, aby potem móc innych zachęcać do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca (Katedra Pelplińska, Muzeum Diecezjalne). Ucieszy nas również bardzo obecność gości z innych diecezji naszego kraju, a także z zagranicy. Zapewniamy komfortowe warunki pobytowe.

Zapraszają:

Barbara i Henryk Urbańscy

pelplińska para diecezjalna DK

ks. Wincenty Pytlik

diecezjalny moderator DK