Krąg rejonowy w Starogardzie Gdańskim

Szczęść Boże! 

Kochana Wspólnoto DK, pragniemy się z Wami podzielić informacją, że w czwartek 15 października br. odbył się  Krąg Rejonowy rejonu tczewskiego w Parafii  Miłosierdzia Bożego w Starogardzie Gdańskim. Z uwagi na panującą sytuację,  krąg odbył się  w skróconej formie,  na większej przestrzeni –  w Kościele,  z zachowaniem wszelkich  zasad  ostrożności. 

Obecni byli przedstawiciele sześciu kręgów (spośród 10 kręgów w naszym rejonie). Niektórzy nie dotarli z uwagi na odbywaną kwarantannę lub stan zdrowia. Bardzo dziękujemy Ks. Arkowi i wszystkim uczestnikom za obecność i troskę o naszą wspólnotę. 

Na kręgu  przekazaliśmy wszystkie  ważne dla naszej wspólnoty informacje i czekające nas wydarzenia. Ustaliliśmy, że Rejonowy Dzień Wspólnoty odbędzie się  12 grudnia br. i ufamy, że się spotkamy w Dużym Kościele na Eucharystii i Adoracji…  Pozostałe informacje przekażą Wasi  animatorzy na spotkaniach kręgu (mogą być online). Czekamy też na Waszą inicjatywę. 

Prosimy Was, módlmy się za siebie nawzajem i za naszych  kapłanów.  W ten trudny czas szczególnie interesujmy się  sobą. Może trzeba kogoś wesprzeć dobrym słowem, modlitwą, zrobieniem zakupów…..  W  ten sposób możemy okazać swoją troskę i miłość do drugiego  człowieka…


” Niech Moc Najwyższego Chroni Nas…”

Danka i Zbyszek