Diecezjalny Dzień Skupienia Animatorów „MOJA DIAKONIA”

Kochani małżonkowie Kościoła Domowego

Wysyłam Wam dwie wiadomości – obie bardzo ważne i też w jakiejś części spójne.

Pierwsza to informacja o organizowanych przez nas rekolekcjach w roku 2019 z prośbą o zgłaszanie się do Basi i Henia Urbańskich osób chcących posługiwać na tych właśnie rekolekcjach. (Członkowie DIAKONII OAZ REKOLEKCYJNYCH)

Druga to gorące zaproszenie na Diecezjalny dzień skupienia Animatorów – tym razem do Ostrzyc (w seminarium w Pelplinie jest remont i dlatego szukamy innych miejsc). Zaproszenie to kierowane jest do animatorów obecnych jak i tych, którzy nimi będą oraz szczególnie tym razem do wszystkich którzy chcą się włączyć w budowanie diakonii diecezjalnych. Spotkanie w grupach to spotkanie zawiązujące poszczególne diakonie: rekolekcyjna (tu mogą dołączyć kolejne osoby), wychowawcza (na rekolekcjach, dniach wspólnoty), modlitwy, życia, wyzwolenia, muzyczna – na razie przewidujemy te. Jeżeli macie wolę tworzenia i działania w innym ważnym temacie to również jesteśmy otwarci i czekamy na Wasze propozycje.

Koszt udziału w dniu skupienia to jedynie 10 zł (kawa + zupa z bułką).

Proszę szczególnie pary rejonowe aby podobnie jak w organizacji dnia wspólnoty włączyły się aktywnie (i co było widać bardzo skutecznie) do tego aby zachęcić naszych kochanych małżonków do włączenia się aktywnego w budowanie naszej wspólnoty poprzez zaangażowanie w pracę poszczególnych diakonii. Proszę też aby zebrały informacje o ilości uczestników w poszczególnych rejonach do dnia 12 listopada. (rejestracja internetowa)

My ze swej strony czynimy to już teraz:

ZAPRASZAMY – PRZYJEŻDŻAJCIE DO OSTRZYC!!!

Szczęść Boże
Elżbieta i Ignacy Majkowscy
Para diecezjalna