dr Michael Jones ostrzega Polaków

Dr Michael Jones w programie Jana Pospieszalskiego wygłasza przesłanie do Polski i Polaków. Warto posłuchać jego wypowiedzi i zastanowić się nad nią.

Dr Michael Eugene Jones to katolicki pisarz, apologeta, profesor i były wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame w stanie Indiana. Uzyskał doktorat na Temple University w Filadelfi. Jest komentatorem mediów i obecnym (od 1981 roku) wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu „Culture Wars” (dawniej „Fidelity Magazine”).

Profesor Jones to autorytet w sprawach rewolucji kulturowej na Zachodzie. W Polsce jest on znany nie tylko dzięki książce „Libido Dominandi”, ale także dzięki dr Gabriele Kuby, która powołuje się na niego w pierwszym rozdziale swojej książki „Globalna rewolucja seksualna”, poświęconemu historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie. Autor dysponuje znacznym dorobkiem badawczym w dziedzinie historii, socjologii i politologii zjawisk towarzyszącym tym obcym kulturowo procesom.

Książka „Libido dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli” to przełomowe dzieło w kwestiach badań nad negatywnymi mechanizmami towarzyszącymi rewolucji seksualnej.