Rekolekcje Ewangelizacyjne maj 2013


Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne, które odbędą się w Diecezjalnym Ośrodku Rekolekcyjnym przy ul. Starogardzkie 5 w Pelplinie.
Podajemy termin rekolekcji:

17-19 maja 2013

Na Rekolekcje Ewangelizacyjne zapraszamy młodzież licealną, studentów, młode małżeństwa i z większym stażem oraz samotnych. Kierujemy to zaproszenie do wszystkich, którzy pragną doświadczyć spotkania z Jezusem lub odnowić swe życie wiary. Pierwszeństwo mają Ci, którzy jeszcze nie uczestniczyli w takich rekolekcjach lub w Oazach Modlitwy.
Poprowadzi te rekolekcje Szkoła Nowej Ewangelizacji OIKOS 2.04. wraz z diecezjalną diakonią ewangelizacji Ruchu Światło-Życie. Do współtworzenia tych rekolekcji zachęcamy także animatorów z Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie.

Zgłoszenia pisemne lub telefonicznie przyjmuje:

Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło – Życie
Łukasz Kostuch
kom. 667 04 58 70;
e-mail:
konto na facebooku: Oaza Modlitwy

Koszt rekolekcji od piątku do niedzieli wraz z wyżywieniem wynosi 35zł. Należy zabrać ze sobą Pismo Święte, zeszyt oraz śpiwór. Rozpoczęcie rekolekcji w piątek o godz. 17.00, a zakończenie w niedzielę o godz.13.00. Aby rekolekcje były owocne, konieczne jest uczestnictwo w całym programie.
Rekolekcje Ewangelizacyjne - Plakat