Kręgi DK

Nr kręgu Miejscowość / Parafia Moderator Animatorzy Ilość małżeństw Ilość dzieci
I Somoninio
parafia pw. Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski
ks. Piotr Kardas Kasia, Marek Miodowscy
602596078
lp.pw1540109188@oima1540109188isak1540109188
5 13
II Somoninio
parafia pw. Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski
ks. Piotr Kardas Marysia, Bogdan Formela 5 21
III Sierakowice
parafia pw. Św. Jana Chrzciciela
ks. Mateusz Chmielewski Janina, Piotr Mielewczyk
501 624 919
lp.pw1540109188@kyzc1540109188welei1540109188m.ani1540109188naj1540109188
5 20
IV Lipusz im. Świętej Rodziny
parafia pw. Św. Michała Archanioła
ks. Waldemar Prondzinski Bożena, Grzegorz Modrzejewscy
883 905 008
5 24
V Nowa Karczma
parafia pw. Świętego Antoniego
ks. Jan Spierewka Beata, Beniamin Orland
604854587
lp.aw1540109188zan.a1540109188niret1540109188soc@n1540109188imda1540109188
7 15
VI Goręczyno
parafia pw. Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych
ks. Hubert Kitowski Ludwika, Paweł Rychert
lp.xe1540109188lyrca1540109188@onyz1540109188rokis1540109188
6 13
VII Goręczyno
parafia pw. Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych
ks. Hubert Kitowski Dorota, Piotr Ramczyk
605592536
lp.pw1540109188@rtoi1540109188pkyzc1540109188mar1540109188
5 18
VIII Kościerzyna
parafia pw. Św. Trójcy
ks. Marcin Sikorski Gabrysia, Andrzej Stoppa
586864133
4 14
IX Kościerzyna
parafia pw. Św. Trójcy
ks. Marcin Sikorski Zofia, Kazimierz Maszk
586867500
lp.an1540109188k@kzs1540109188am1540109188
5 15
X Kościerzyna
parafia pw. Św. Trójcy
ks. Marcin Sikorski Anita, Marek Dargacz
509298317
lp.pw1540109188@1eci1540109188v.akt1540109188ina1540109188
513507115
lp.pw1540109188@eciv1540109188.okra1540109188m1540109188
4
XI Somonino
parafia pw. Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski
ks. Piotr Kardas Teresa, Marek Zielińscy
501226958
lp.pw1540109188@ilei1540109188zkera1540109188m1540109188
4 12
XII Linia
parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
ks. Wojciech Senger Marysia, Janek Szulc 5 14
XIII Goręczyno
parafia pw. Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych
ks. Hubert Kitowski Emilia, Adam Formela 5  13
XIV Somonino
parafia pw. Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski
ks. Piotr Kardas Marta, Arek Baczyńscy 6  10
XV Kiełpino
parafia pw. Michała Archanioła
ks. Arkadiusz Okroj Martyna, Karol Jaskulscy
506317162
moc.l1540109188iamg@1540109188ikslu1540109188ksaj.1540109188lorak1540109188
4 13
XVI Lipusz
parafia pw. Michała Archanioła
ks. Waldemar Prondzinski pilotaż
Hanna, Jan Chmara
58 687 70 15
lp.ai1540109188retni1540109188@aram1540109188hcjh1540109188
4 10
XVII Stężyca
parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
ks. Bogdan Lipski pilotaż
Mariola, Zdzisław Leyk
693-328-373
lp.pv1540109188@el.w1540109188alsiz1540109188dz1540109188
5